Paramotorvliegen boven Europa, toeren met een omgebouwde camper en op zondagochtend meedraaien in het ontbijtteam van een vijfsterrenhotel: An Reynders zit zelden stil. Die energie zie je ook terug in haar loopbaan. Wat begon als een bijbaan in het animatieteam, groeide uit tot een carrière in de reiswereld van bijna 25 jaar.
Tegenwoordig werkt de 45-jarige Belgische bij Pitch Perfect als Business Development Manager voor Hapag-Lloyd Cruises en Iberostar Hotels & Resorts. In die rol is ze een vast aanspreekpunt voor reisagenten en partners in de Benelux. Ze schakelt dagelijks tussen aanvragen, boekingssupport, presentaties, workshops en social media.
Samen met haar partner Andy trekt ze er bovendien graag op uit met de omgebouwde camper, vaak met de paramotor achterin. “Het gevoel van vrijheid, de prachtige vergezichten en het ontdekken van nieuwe plekken over heel Europa is zo’n rijkdom!”
Benieuwd naar de rol van An bij Pitch Perfect en haar eigen favoriete bestemmingen? Lees verder in het nieuwste Reisbizz magazine.
Meer van dit soort verhalen lezen? Word member en ontvang elke maand het nieuwste magazine op je deurmat.