Transavia heeft donderdag haar eerste vluchten uitgevoerd vanaf Eindhoven Airport naar Olbia en van Amsterdam naar Palermo. Het zijn twee van de vier nieuwe routes die de luchtvaartmaatschappij dit zomerseizoen toevoegt aan het netwerk in Italië.
Vlucht HV5601 vertrok stipt om 07:05 uur vanaf Eindhoven richting Sardinië. Na een vlucht van bijna twee uur landde de Boeing 737-800, registratie PH-HZW, op de luchthaven van Olbia. Passagiers werden bij aankomst welkom geheten door lokale autoriteiten en kregen een typische Sardijnse lekkernij aangeboden.
Terwijl de Boeing 737 nog onderweg was, landde om 08:00 uur de eerste Transavia-vlucht vanuit Amsterdam in Palermo, Sicilië. Op deze route zette de maatschappij een Airbus A321neo in, met registratie PH-YHS.
Meer routes deze maand geopend
De vluchten vanuit Eindhoven en Amsterdam zijn twee van de vier nieuwe Italiaanse Transavia-routes dit zomerseizoen. Vanaf 6 april start Transavia ook met vluchten van Schiphol naar Alghero, terwijl op 26 april de route Rotterdam–Catania wordt geopend.
“Met de uitbreiding van ons netwerk op de Italiaanse eilanden spelen we in op de vraag van onze passagiers en bieden we meer keuze,” zegt Olga Rijk, Lead Network & Resource Planning bij Transavia. “Door te vliegen vanaf meerdere Nederlandse luchthavens maken we deze bestemmingen toegankelijk voor een brede groep reizigers.”