Wat begon met een paar ear cuffs, groeide bij oud-stewardess Carmen uit tot CarmenCollectables: een sieradenlabel met een vleugje luxe. Inmiddels breidt het merk uit met herensieraden, accessoires en samenwerkingen met B2B-partners. Een droom die uitkomt, ontstaan vanuit haar stewardess-DNA.
“Onze missie is ‘Leave a little sparkle everywhere you go’,” vertelt Carmen. “Ik miste vaak oorbellen die licht aanvoelen, passen bij mijn gouden sieraden en de hele dag comfortabel te dragen zijn. Geïnspireerd door reizen en zonnige dagen creëren we collecties die je laten stralen: stijlvol, tijdloos en draagbaar.”
Carmen werkte jarenlang als stewardess, een baan die onverwachts op haar pad kwam. “Het reizen gaf me een internationale blik en veel inspiratie. Daarnaast leerde ik flexibel schakelen, kansen zien en écht aandacht hebben voor klanten, lessen die ik nu dagelijks inzet als ondernemer.”
De parallellen tussen de cabine en ondernemerschap zijn volgens haar groot: van servicegericht denken tot schakelen met verschillende mensen en situaties. Of ze ooit terugkeert naar de cabine? Carmen lacht: “Wie weet. Voor nu ligt de focus op bouwen aan CarmenCollectables – met dezelfde sparkles en persoonlijke aandacht die ik ook in de lucht altijd belangrijk vond.”