1 april 2025
Thumbnail voor Teamuitje Captain Cruise verloopt door slecht weer iets anders dan gepland, maar: ‘Dit was een trip om niet snel meer te vergeten’

Teamuitje Captain Cruise verloopt door slecht weer iets anders dan gepland, maar: ‘Dit was een trip om niet snel meer te vergeten’

Afgelopen donderdag vertrok het team van Captain Cruise naar Lissabon voor een bijzonder uitje met de Norwegian Aqua. Het weer gooide roet in het eten maar het team kijkt terug op een hele geslaagde trip.

Vanwege het 15-jarige bestaan van het bedrijf had Captain Cruise een cruise voor het personeel geregeld van Lissabon naar Rotterdam. “Een unieke kans om het schip en elkaar beter te leren kennen, en om lekker te genieten”, aldus Gitte Tilro-Hoogendonk van de cruisespecialist. “We vertrokken in stijl: alle collega’s kregen een supermooie trolley zodat we goed zichtbaar waren.”

Toch liep het uitje iets anders dan verwacht. “Helaas gooide het weer wat roet in het eten”, aldus Gitte. “Het slechte weer was wel de spelbreker want helaas konden we niet aanmeren in Rotterdam. Het schip voer zodoende van Lissabon direct naar Southampton. Helaas moest een grote groep afgelopen zaterdag weer terugvliegen om maandag weer aanwezig te zijn op kantoor.  Een kleinere groep maakt op dit moment de trip nog af richting Southampton. Zij testen alles nog eens even extra goed uit!”

Ondanks dat de trip iets anders verliep dan verwacht heeft het team van Captain Cruise erg genoten. “We hebben veel gezellige bars en restaurants gezien. Ook aan entertainment ontbreekt het niet, onze voetjes gingen van de dansvloer tijdens de 90’s party. Dit was een trip om niet snel meer te vergeten!”

Recente berichten