De Vereniging van Gepensioneerden TUI Nederland, VVG TUI, blijft een bruisende en hechte gemeenschap. Jaarlijks komt de vereniging bijeen op het hoofdkantoor in Rijswijk voor de ledenvergadering, waarbij gezelligheid en betrokkenheid centraal staan.
De aanwezigen vormen een kleurrijke groep oud-medewerkers: van mensen die de begintijd van Lissone Lindeman hebben meegemaakt tot gepensioneerden van latere generaties bij Holland International, Arke, de TUI-reisorganisatie of de airline. De gezamenlijke passie voor de reisbranche en het bedrijf TUI verbindt hen nog altijd.
Traditiegetrouw wordt de vergadering bijgewoond door Arjan Kers, managing director van TUI Nederland en België. Hij praat de leden bij over de laatste ontwikkelingen binnen het bedrijf. “Deze mensen zijn de beste ambassadeurs die je als organisatie kunt wensen,” aldus Kers. “We bouwen vandaag voort op de fundamenten die zij destijds hebben gelegd.”
Het jaarlijkse event wordt afgesloten met een informele borrel, waarbij ook huidige TUI-medewerkers van harte welkom zijn. Dit leidt steevast tot warme ontmoetingen en mooie gesprekken tussen oud-collega’s van verschillende generaties.