Op dinsdag 24 maart komt de Nederlandse reisbranche opnieuw samen voor het jaarlijkse Reisbizz Society Padel‑event. Met Air Europa als trotse hoofdsponsor en een nieuwe locatie belooft het een avond te worden vol sportiviteit, plezier en waardevolle ontmoetingen.
Het event werd eerder al aangekondigd, maar door het instorten van het dak van Hal 22 na de hevige sneeuwval begin januari moest de locatie onverwacht worden gewijzigd. Gelukkig heet PEAKZ Padel Utrecht ons van harte welkom en kan het event, met een kleine aanpassing in het programma, gewoon doorgaan.
Programma
Of je nu voor het eerst een racket vasthoudt of al wat meer ervaring hebt, dit event draait om samen sporten, nieuwe mensen ontmoeten en vooral veel plezier maken. De middag begint om 15:00 uur met een gezellig ontvangst. Vervolgens staan er van 16:00 tot 18:00 onderlinge King of the Court‑wedstrijden en diverse clinics op het programma.
Om 18:00 uur wordt de finale gespeeld en is er tijd om je om te kleden voor het vervolg van de avond. Om 18:45 uur verzorgt Air Europa een presentatie. Daarna, om 19:30 uur, staat er een pokébowl klaar voor alle deelnemers. De avond sluit af met de prijsuitreiking om 20:45 uur.
Hoofdsponsor Air Europa: ‘Sport verbindt en daarom zijn we er weer bij’
Air Europa kijkt met veel enthousiasme uit naar de nieuwe editie. Taco Trager, Sonia Otero Paz en Farah Ouass delen waarom:
“Air Europa heeft een sterke band met sport en ondersteunt wereldwijd al jarenlang sportieve evenementen. Vorig jaar was ook een feest: fanatieke rally’s, inspirerende gesprekken en heel veel lachende gezichten. Dat is precies waarom we dit event zo graag ondersteunen. Het event past dan ook perfect bij ons: energiek, verbindend en met een fantastische community. We kijken uit naar nieuwe deelnemers, spannende wedstrijden en opnieuw die unieke padelsfeer. Zeker nu we 40 jaar Air Europa en 15 jaar aanwezigheid in Nederland vieren, voelt het extra bijzonder om opnieuw hoofdsponsor te zijn. Een prachtig moment om onze jubileums te vieren op- en naast de baan”
Wil je hierbij zijn?
Als Reisbizz Society Partner heb je gratis toegang, met hoeveel personen is afhankelijk van welk membership je hebt (Zilver, Goud of Platinum). Ben je Reisbizz Society Member dan heb je ook gratis toegang. Dus ben je dit nog niet, meld je dan snel aan via Members - Reisbizz.
Als je geen betalend Reisbizz Society member wil worden, maar wel toegang krijgen tot ons Padelevent maar ook bijvoorbeeld het Reisbizz Festival, word dan Tientjes-lid en krijg toegang tot al onze Society-events zonder andere voordelen zoals bij Verbind, Inspireer of Verdiep te krijgen. Ook ideaal als je werkzaam bent op een reisbureau, dan mag je altijd per Tientjes-lid één iemand laten deelnemen. Klik hier om dit lidmaatschap af te sluiten. Aanmelden voor het padel-event kan via deze link.
