24 oktober 2025
Thumbnail voor Sunweb Group kondigt vertrek van CCO Tim Van den Bergh aan

Sunweb Group kondigt vertrek van CCO Tim Van den Bergh aan

Na tien jaar bij Sunweb Group legt Chief Commercial Officer Tim Van den Bergh zijn functie neer. Hij speelde een cruciale rol in de groei en het succes van het bedrijf en blijft voorlopig nog aan als adviseur om de overgang binnen de commerciële teams te ondersteunen.

Tim Van den Bergh trad tien jaar geleden in dienst bij Sunweb Group en heeft een cruciale rol gespeeld in de vorming van het bedrijf, zo meldt de reisorganisatie. Het bedrijf van Van den Bergh werd tweemaal overgenomen door Sunweb Group en hij speelde een belangrijke rol bij de verkoop aan Triton in 2019. In de loop der jaren zorgde hij voor een aanzienlijke groei op het gebied van marketing, e-commerce en meerdere business units.

Aangezien de functie van CCO niet opnieuw wordt opgevuld, zal Mieke De Schepper, CEO van Sunweb Group, de directe verantwoordelijkheid voor het commerciële team op zich nemen. Daarmee luidt Sunweb Group een nieuw hoofdstuk in, waarin het bedrijf overstapt naar een business unit-gestuurd model. Binnen dit model krijgen de drie units – Sun, Ski en Eliza was here – volledige verantwoordelijkheid voor winst en verlies, en meer beslissingsbevoegdheid. Deze verschuiving is bedoeld om de snelheid en focus binnen de organisatie te vergroten.

Sunweb Group bedankt Tim Van den Bergh voor zijn inzet en leiderschap in het afgelopen decennium en wenst hem veel succes in het volgende hoofdstuk van zijn carrière.

Recente berichten