7 september 2026
Thumbnail voor Zon, panda’s en muziek: de foto’s van het Reisbizz Festival zijn binnen!

Zon, panda’s en muziek: de foto’s van het Reisbizz Festival zijn binnen!

Ouwehands Dierenpark in Rhenen vormde dit jaar het decor voor een zonnige editie van het Reisbizz Festival. Vanaf het moment dat de eerste reisprofessionals binnenstapten, hing er een ontspannen festivalsfeer. Koffie en lekkernijen bij de ontvangst, bekenden die elkaar weer vonden en volop gesprekken voordat het programma goed en wel was begonnen.

Daarna was het tijd om de kennis op te halen. In acht korte rondes trokken de deelnemers langs verschillende reispartners. Airlines, cruisemaatschappijen, verzekeraars, verkeersbureaus, touroperators, hotels en autoverhuurders deelden in korte sessies hun nieuwste ontwikkelingen, producten en inspiratie. Het tempo lag hoog: luisteren, vragen stellen, door naar de volgende sessie en ondertussen zoveel mogelijk nieuwe ideeën meenemen.

Tussen alle gesprekken, presentaties en ontmoetingen door was er ineens een moment waarop er even helemaal niets hoefde. Geen scherm, geen spreker, geen volgende afspraak. Alleen ademhalen. Een ademcoach nodigde deelnemers uit om plaats te nemen voor een korte ademtraining. Even de ogen dicht, de drukte van het festival achter je laten en bewust ademhalen. Voor sommigen een welkome reset, voor anderen toch even wennen om midden op een bruisende festivaldag zo stil te zitten. Ongemakkelijk? Een beetje misschien. Bijzonder? Zeker. En zo bleek het letterlijk nemen van ‘even op adem komen’ een van de meest verrassende pauzemomenten van de dag.

Op ontdekking in Ouwehands Dierenpark

In de middag kregen reisagenten, partners en hun introducés de gelegenheid om Ouwehands Dierenpark te ontdekken. Een bezoek aan de panda’s en koala’s, die je in Nederland alleen hier kunt bewonderen, mocht daarbij natuurlijk niet ontbreken. Zo was er naast het inhoudelijke ochtendprogramma ook ruimte om te genieten van de bijzondere locatie.

Om 14.30 uur werd het festivalterrein geopend en veranderde de middag in een feestelijke festivalborrel. Het zonnetje liet zich volop zien en zorgde, samen met de live muziek en DJ, voor een heerlijke sfeer. Aan hapjes en drankjes geen gebrek: zo zorgde Yaxa voor frietjes, trakteerde Sunny Cars op ijs, Corendon op poffertjes en bracht Aruba met cocktails de Caribische sfeer naar Rhenen. In de photobooth van Special Traffic werden ondertussen de nodige herinneringen vastgelegd.

Prijsuitreiking

Een van de hoogtepunten van de middag was de prijsuitreiking, die om 16.30 uur van start ging. De aanwezigen met een volgestempeld paspoort uit de ochtendsessies maakten kans op prachtige prijzen.

De geluksvogels die er met een prijs vandoor gingen:

  • Trea Velzen – twee longhaul tickets van Air Europa
  • Cassandra Ingrassia – twee retourtickets naar Mexico van Aeroméxico
  • Marloes Koert – All in One Jaar Tarief + rolkoffer van LTA Reisverzekeringen
  • Karina de Leeuw – KLM-rolkoffer
  • Hans de Zwart – Rituals-pakket van Sunair
  • Moniek Bos-Bouman – zevendaagse cruise met Princess Cruises/Waves Online
  • Romy Andela – fles rum van Barbados
  • Frouwkje Swart – deelname aan het ANVR-congres op Madeira
  • Daisy van de Hoven – boek van Jimmy Nelson, aangeboden door Avila Reizen
  • Roland Kuipers – twee Europese KLM-tickets
  • Nonja Schuijffel – Aruba-koffer met goodies van Aruba Tourism Authority
  • Angelique Ruyssenaers – twee Premium Eurostar-tickets naar Londen
  • Miranda Verweij – Holiday Extras-voucher ter waarde van 100 euro
  • Quinty Schinkel – giftbox van Oman Air
  • Karin van der Brand – Portugees wijnboek van Visit Portugal

Ook de jongste bezoekers werden in het zonnetje gezet. Vier kinderen vielen met hun kleurplaat in de prijzen en uiteindelijk ging ieder kind met een mooie verrassing naar huis.

We willen alle partners, en in het bijzonder hoofdpartner LTA Reisverzekeringen, hartelijk bedanken voor hun bijdrage aan weer een mooie editie van het Reisbizz Festival. Dankzij hun enthousiasme, inzet en betrokkenheid konden we er samen een geslaagde dag van maken.

Benieuwd naar de foto’s van het Reisbizz Festival? Bekijk hier de eerste beelden van de zonnige festivaldag.

Recente berichten