Griekenland is meer dan zon, zee en bekende eilanden. Tijdens Tourism Open Days op donderdag 8 oktober krijgen reisprofessionals in het Bimhuis in Amsterdam een kijkje in bestemmingen die minder bekend zijn.
Tijdens de presentaties staan onder meer Centraal Griekenland, Alexandroupolis, Oost-Macedonië & Thraki en Thessaloniki centraal. Van Evia, Skyros en Delphi tot Kavala, Thassos en Samothraki: verschillende regio’s en steden laten zien wat er naast de bekende Griekse bestemmingen te ontdekken valt. Ook Thessaloniki komt aan bod, onder meer als UNESCO-stad van de gastronomie.
Tijdens één-op-één gesprekken kunnen reisagenten kennismaken met vertegenwoordigers van de bestemmingen en accommodaties. Onder meer Acrotel Hotels in Chalkidiki en Vanoro Hotel in Thessaloniki zijn aanwezig.
En wie Griekenland zegt, kan natuurlijk moeilijk om de gastronomie heen. Tijdens het event zijn Griekse wijnen en delicatessen te proeven en de ochtend wordt afgesloten met een Griekse lunch. Onder de deelnemers worden bovendien enkele reizen naar de deelnemende bestemmingen verloot.
Tourism Open Days vindt plaats op donderdag 8 oktober in het Bimhuis in Amsterdam. Reisagenten die erbij willen zijn, kunnen zich vooraf aanmelden. Meer informatie en de aanmeldlink vind je op de website van Tourism Open Days.